Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Uroczystość zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Obchody rozpoczęły się tradycyjnie mszą świętą. Następnie przemaszerowaliśmy do szkoły, gdzie  odbyła się dalsza część uroczystości. Głównymi bohaterami tego dnia byli Absolwenci, dla których te chwile były już ostatnimi w murach naszej szkoły. Pani Dyrektor wręczyła Ósmoklasistom świadectwa ukończenia szkoły oraz gratulowała wyróżnionym uczniom i ich rodzicom. Następnie Absolwenci wyrazili wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wychowania i nauczania, za codzienną troskę, wyrozumiałość, cierpliwość i tolerancję w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie artystycznym. Były to wyjątkowo piękne  chwile wzruszeń...
Pani Dyrektor wręczyła również nagrody i wyróżnienia pozostałym uczniom klas starszych.
Mieliśmy również zaszczyt gościć inspektora ds. oświaty w Urzędzie Gminy Kamienica - Panią Teresę Udzielę, która wręczyła naszym uczniom nagrody Wójta Gminy Kamienica. To pierwsza taka nagroda w naszej gminie. Zostali nagrodzeni uczniowie szkół podstawowych, którzy spełnili wymagania zawarte w Regulaminie przyznawania nagród Wójta Gminy Kamienica za wyniki w nauce, osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne dla uczniów szkół podstawowych. W naszej szkole nagrodzeni zostali: Olga Marcisz, Jakub Dudzik, Łucja Faron, Jan Gorczowski, Filip Kurzeja, Emilia Syjud, Mateusz Barnaś, Antoni Groń, Robert Groń, Martyna Kurzeja.  To nasza duma!

Podziękowań w tym dniu było wiele...
Na emeryturę odszedł bowiem Pan Mieczysław Jagieła - nasz wieloletni konserwator. Cała społeczność szkolna dziękowała Panu Mietkowi za to, że zawsze można było liczyć na Jego pomocną dłoń.
Słowa wdzięczności wybrzmiały również dla naszego drogiego księdza Michała Sapalskiego. W nadziei, że piękne wspomnienia rodzą kolejne, będziemy trwać myślami i towarzyszyć Księdzu na nowych szlakach...
Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości.