Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Świętą, której przewodniczył ksiądz prałat Kazimierz Pach. Następnie wzięliśmy udział w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klasy VIII, dla których po raz ostatni zabrzmiał nasz szkolny dzwonek. Najpierw Ósmoklasiści uroczyście przekazali Sztandar Szkoły swoim młodszym kolegom i koleżankom, a później pożegnali się z nami, przypominając, jak wesoło biegły im dni w murach naszej szkoły. Wspomnienia wywołały szczere uśmiechy zgromadzonej publiczności. Nie brakowało również wzruszeń, więc niejednemu z nas zakręciła się łezka w oku. Każdy z nich pozostawił bowiem po sobie ślad, którego nic nie może zatrzeć...Pani Dyrektor, w pięknym przemówieniu, podziękowała wszystkim za ten rok wytężonej pracy i wręczyła zasłużone nagrody i wyróżnienia. Szczególnie uhonorowała uczniów klasy VIII i ich Rodziców. Absolwentom  życzyła powodzenia i wytrwałości w realizacji wybranych celów na nowych ścieżkach, którymi będą podążać. Podziękowania za wzorową współpracę otrzymała również Rada Rodziców. Z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że to był dobry rok! 
Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku. Wszystkim życzymy bezpiecznych, udanych wakacji! Do zobaczenia...