Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

W podzięce za dar najpiękniejszy...

Dnia 23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 oraz pożegnanie uczniów klasy VIII. 
Absolwenci, w specjalnie na ten dzień przygotowanym programie, podziękowali: Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom i młodszym koleżankom i kolegom za wszystkie wspólne chwile, ogrom doświadczeń, jaki stał się ich udziałem oraz wszystkie cenne wartości, jakie wynieśli z naszej szkoły i  zabierają je ze sobą na dalsze lata edukacji. 
Karolinko, Marysiu, Sebastianie, Madziu, Sławku, Dominiko, Pawle cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zasadnem życzy Wam samych pięknych chwil, spełniania marzeń i realizacji celów. Powodzenia!
Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w galerii.